EVENEMENTEN AMATEURS PROFS RESULTATEN CLUBS AGENTEN    
SORTEER
download als pdf
# datum plaats kamp zaal inrichter uur plaats weging weging uur
Zat 20/04/24 SINT TRUIDEN 8 Ama 3-4 Elite 1 Asp Lago Sporthal Olympialaan 10 3800 St Truiden Swa Lesuisse 0495/64 81 39 19:00 Ama : Zaal Elite : later te bepalen 17:00 18:00
Zat 20/04/24 MORLANWELZ 16 Ama Hall Omnisport Rue Pont du Nil 1 7140 Morlanwelz Borriello Gym 0483/521 620 18:00 Ama : Salle 16:00
Zat 20/04/24 HERSTAL 6 Ama 8 Elite Hall Omnisport Préalle Rue Emile Muraille 158 4040 Herstal GMG Promotion 0475/43 41 18 18:00 Ama : Salle Elite : 19/04/24 Lieu : A déterminer 16:00 - 12:00
Zon 21/04/24 BRUSSEL Oberliga 15 Ama Shocx Boxing Gym Reimond Stijnsstraat 99 1080 Brussel Vlaamse Boks Liga 0488/82 42 09 0479 21 78 90 15:00 Ama : Zaal 12:00
Vri 26/04/24 GENT 4 Ama 6 Elite Topsporthal Zuiderlaan 9000 Gent International Boxing Events 0473/83 96 56 19:00 Ama : zaal Elite : 25/04 Wijnhuis Bollaert Hundelgemsesteenweg 286 9820 Merelbeke 17:00 18:30
Zat 27/04/24 BRUGGE 10 Ama 3 Elites Sporthal Tempelhof Tempelhof 57 8000 Brugge BC Kings Cobra 0472/97 32 20 18:00 Ama : zaal Elite : 26/04 Cafe De Boom In Astridlaan 386 8310 Brugge 16:00 ?
Zat 27/04/24 BRUSSEL Interclub 15 Ama Shocx Boxing Gym Reimond Stijnsstraat 99 1080 Brussel Shocx Boxing en Original BA 02/411 23 01 16:00 Ama : Zaal 14:00
Zat 04/05/24 AISEAU-PRESLES 14 Ama 2 Elite Hall Sambrexpo Rue du Président J. Fitzgerald 144 6250 Aiseau-Presles Garcia’s Boxing Gym 0494/10 33 39 17:30 Ama : Salle Elite : 03/05/24 Lieu : Restaurant ‘Chez Giuseppe et Louna’ – Chaussée de Ransart 322 6060 Gilly 15:30 - 18:00
Zon 05/05/24 MECHELEN Interclub 15 Ama Boxing Gym 2800 Dageraadstraat 2 2800 Mechelen Boxing Gym 2800 0493/66 40 83 15:00 Ama : zaal 13:00
Vri 10/05/24 AMAY 12 Ama 1 Elite Gymnase Communal Rue de l’Hopital 1 4540 Amay Amay BC 0486/90 07 98 19:00 Ama : Salle Elite : 09/05/24 : Salle 16:30 - 18:00
Zat 11/05/24 BOUTERSEM Interclub 15 Ama Sporto-Droom Kerkomsesteenweg 49 Boutersem DP Boxing Team 0472/28 36 03 19:00 Ama : Zaal 17:00
Zat 11/05/24 GENT 10 Ama 1 Elite Galveston Site 2° Verdieping Hurstweg 8 Gent Golden Gloves Gent 0498/45 84 39 20:00 Ama : Zaal Elite : Zaal 18:00 - 18:00
Zon 12/05/24 BOUTERSEM Recreantentornooi 20 Recr. Sporto-Droom Kerkomsesteenweg DP Boxing Team 0472/28 36 03 14:00 Recreanten : Zaal 12:00
Zon 12/05/24 ANTWERPEN 6 Ama 2 Elite Ikon Antwerp Straatsburgdok Noordkaai 3 Antw. TK Gym 0470/01 67 60 17:00 Ama : Zaal Elite : 11/05 – TK Gym 15:00 - nog te bepalen
Vri 17/05/24 IZEGEM 10 Ama Zaal ISO Sint Jorisstraat 62 8870 Izegem WPM Promotions M. Dujardin 0485/79 58 03 19:30 Ama : Zaal 18:00
Zat 18/05/24 LA LOUVIERE 15 Ama 2 Elite Hall Omnisport Rue de Bouvy 127 7100 La Louviere B.T. Bellini La Louvière 0497/32 63 28 18:00 Ama : Salle Elite : Lieu à fixer 15:30 - 17:00
Zat 18/05/24 POPERINGE 15 Ama 3 Elite 1 Asp De Maeckeblyde Doornstraat 43 8970 Poperinge BC Poperinge 0496/94 14 86 19:00 Ama : Zaal Elite : Hof van Brabant Poperingestraat 53 - 8954 Heuvelland 17:00 13:00
Zat 18/05/24 OOSTKAMP 10 Ama 1 Elite Oost Campus Siemenslaan 1 8020 Oostkamp Marnix Arschoot 0470/92 02 03 18:00 Ama : zaal Elite : 17/05 – Vidange Lieven Gevaertplein 7 – 8020 Oostkamp 16:00 - 18:00
Zat 18/05/24 LA LOUVIERE 16 Ama 2 Elite Hall Omnisport Rue de Bouvy 127 7100 La Louviere 0487/11 88 77 18:00 Ama : Salle Elite : 17/05 – Cafe le K-ops Rue de Bouvy 4 7100 La Louvière 15:00 - 17:00
Zon 19/05/24 STEKENE Interclub 15 Ama Boksclub Bokskes Nieuwdorp 13b 9190 Stekene Boksclub The Bokskes 0470/67 13 91 14:00 Ama : zaal 12:00
Zat 25/05/24 ESNEUX 4 Ama 1 Elite Hall Omnisports Rue de l’Athenée 5 4130 Esneux 0489/87 34 00 19:00 Elite : 25/05 : Salle 17:00 - 17:00
Zat 01/06/24 BRUSSEL Interclub 13 Ama 2 Asp Kureghem BA Habermanstraat 27 1070 Anderlecht Kureghem BA 0484/542 696 15:00 Ama : zaal 13:00 tot 14:00
Zat 01/06/24 FRAMERIES 12 Ama Salle Max Audain Rue du Chapitre Frameries BC Marion 0475/73 75 08 19:00 Ama : Salle 17:00
Zat 01/06/24 TEMSE Interclub 10 Ama 2 Asp Sporthal Temsica Gasthuisstraat 78a 9140 Temse BC Temse Marouan Ben Alita 0484/64 22 15 17:00 Ama : Polyvalente zaal 15:00
Zon 02/06/24 TEMSE Recreantentornooi 20 Recr Sporthal Temsica Gasthuisstraat 78a 9140 Temse BC Temse Marouan Ben Alita 0484/64 22 15 14:00 Ama : Polyvalente zaal 12:00
Don 06/06/24 LA LOUVIERE 15 Ama 3 Elite Hall Omnisport Rue de Bouvy 127 7100 La Louviere B.T. Bellini La Louvière 0497/32 63 28 ? Ama : Salle Elite : Lieu à déterminer ? - ?
Zat 08/06/24 MECHELEN Interclub 20 Ama Dageraadstraat 2 2800 Mech Boxing Gym 2800 0493/66 40 83 14:00 Ama : Zaal 12:00
Zat 15/06/24 NAZARETH Boardroommeeting 20 Recr. Sporthal Nazareth Drapstraat 76 9810 Nazareth Boxing Woest 0468/14 47 88 18:00 Recreanten : Zaal 16:00
Zat 15/06/24 OOSTENDE 6 Ama 5 Elite Diaz Arena Northlaan 13 8400 Oostende Ezzedine Laggoune 0471/96 02 13 19:00 Ama : Zaal Elite : 14/06 – plaats nog te bepalen 17:00 17:00
Zon 16/06/24 NAZARETH 15 Ama Sporthal Nazareth Drapstraat 76 9810 Nazareth Boxing Woest 0468/14 47 88 14:00 Ama : Zaal 12:00
Zat 22/06/24 PEPINSTER 12 Ama 3 Elite Hall Sportif du Paire Rue du Paire 1 4860 Pepinster BC Essalem 0494/ 34 66 62 19:00 Ama : Salle Elite : Lieu à déterminer 16:00 - 18:00
Vri 05/07/24 HIJFTE 10 Ama Tent Reynaert Doornzelestraat 9080 Hijfte-Lochristi VZW F.B.D. 0475/58 83 25 20:00 Ama ; Tent 18:00
Zat 21/09/24 HAMME Recreantentornooi 20 Recr Sporthal Meulenbroek Kaaiplein 32 9220 Hamme Sharks Hamme 0476/20 05 35 12:00 Recreanten : zaal 10:00
Zat 21/09/24 AMAY 12 Ama 1 Elite Gymnase Communal Rue de l’Hôpital 4540 Amay Amay BC 0486/ 900 798 19:00 Ama : Salle Elite : 20/09 Rue de l’Hôpital Amay 17:00 - 18:00
Zat 28/09/24 MIDDELKERKE 6 Ama 4 Elite Sporthal de Branding Populierenlaan Middelkerke Eddy Vandenhouweele 0477/82 12 03 19:30 Ama : nog te bepalen Elite : 27/09/24 – locatie nog te bepalen 16:00 - 17:00
Zat 05/10/24 ZOUTLEEUW Recreantentornooi 15 Recr. De Passant Aan Den Hoorn 12 3440 Zoutleeuw P. Coppesmette 0475/47 46 62 14:00 Ama : Zaal 12:00
Zat 05/10/24 ZOUTLEEUW Interclub 15 Ama De Passant Aan Den Hoorn 12 3440 Zoutleeuw P. Coppesmette 0475/47 46 62 19:00 Ama : Zaal 17:00
Zat 12/10/24 BRUGGE 2 Ama 5 Elites BMCC Beursplein 1 8000 Brugge Marnix Arschoot 0470/92 02 03 18:00 Ama : zaal Elites : 11/10 plaats nog te bepalen 16:00 18:00
Zat 19/10/24 FARCIENNES 14 Ama 2 Elite Hall des Sports Rue du Puits Communal 103 6240 Farciennes BC Garcia 0476/89 12 26 18:00 Ama : Salle Elite : 18/10/24 Lieu : Restaurant Giuseppe et Louna Chaussée de Ransart 322 6060 Gilly 15:30 - 18:00
Vri 01/11/24 IZEGEM 5 Ama 6 Elite Sporthal De Krekel Heilig Hartstraat Izegem VZW F.B.D. 0475/58 83 25 17:00 Ama : Zaal Elite : 31/10 – plaats nog te bepalen 15:00 ?
Zat 09/11/24 KOKSIJDE 10 Ama 1 Elite Sporthal Koksijde Zeelaan 44 Koksijde Boksschool Koksijde 0468/56 87 46 20:00 Ama : Zaal Elite : Zaal 18:00 - 18:00
Zat 09/11/24 A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs LFB A déterminer
Zon 10/11/24 A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs LFB A déterminer
Zat 16/11/24 A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs LFB A déterminer
Zon 17/11/24 A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs LFB A déterminer
Zon 17/11/24 STEKENE Recreantentornooi 20 Recr Bokszaal The Bokskes Stekene Nieuwdorp 13b The Bokskes 0470/67 13 91 14:00 Recreanten : Zaal 12:00
Zat 23/11/24 Réserve A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs LFB A déterminer
Zon 24/11/24 Réserve A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs LFB A déterminer
Zat 30/11/24 NAMUR 12 Ama 2 Elite Centre Sportif La Plante Ch. de Dinant 220 5000 Namur BT Namurois G. Dujardin 0498/79 90 52 19:00 Ama : Salle Elite : 18/10/24 : Salle 16:30 - 18:00
Zat 07/12/24 Finales A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs RFBB A déterminer
Zon 08/12/24 Finales A DETERMINER 20 Ama Championnat Amateurs RFBB A déterminer
Zat 21/12/24 AMAY 12 Ama 1 Elite Gymnase Communal Rue de l’Hôpital 4540 Amay Amay BC 0486/ 900 798 19:30 Ama : Salle Elite : 20/12 Rue de l’Hôpital Amay 17:00 - 18:00
Woe 25/12/24 IZEGEM 5 Ama 6 Elite Sporthal De Krekel Heilig Hartstraat Izegem VZW F.B.D. 0475/58 83 25 17:00 Ama : Zaal Elite : 24/12 – plaats nog te bepalen 15:00 ?